FAQ

Co jsou to Africa Twin Test Days?

Účelem Africa Twin Test Days je seznámit zájemce o model Honda Africa Twin s jejími vlastnostmi a absolvovat vedenou zhruba hodinovou vyjížďku. Pokud máte zájem o Hondu Africa Twin, jsou Test Days ideálním cestou, jak si udělat ve svém rozhodnutí jasno.

 

Můžu se zúčastnit Test Days i když jsem úplný začátečník?

Jediným předpokladem pro možnou účast na Test Days je vlastnictví řidičského oprávění kategorie adekvátní pro řízení modelu Africa Twin v běžném provozu dle platných zákonů České republiky. Testovací trasa je nastavena tak, aby ji zvládl i začínající jezdec.

 

Co je to Africa Twin Experience?

Offroadový kurz pro majitele Hondy Africa Twin nebo jiného motocyklu podobné kategorie. Účastník kurz absolvuje na vlastní Hondě Africa Twin. Tento kurz seznámí účastníky s základními znalostmi a zkušenostmi pro jízdu v terénu. Předpokládá se vysoká zručnost jezdce při jízdě na silnici.

 

Můžu se zúčastnit Africa Twin Experience i když jsem úplný začátečník?

Ne. Řidič by měl svůj stroj dokonale ovládat, než s ním vyrazí do terénu.

 

Proč musím skládat vratnou kauci?

Není možné motocykly pro takovýto typ akce havarijně pojistit. Veškeré náklady spojené se způsobenou škodou na zapůjčeném motocykl hradí účastník. Vratná kauce slouží k uhrazení vzniklých škod. Pokud není vratná kauce dostatečná k uhrazení škod, je účastník povinen částku doplatit. Pokud nedojde k žádnému poškození motocyklu, je vratná kauce po skončení akce navrácena v plné výši. Vratnou kauci lze složit na místě v hotovosti nebo platební kartou.

Loading...