O AKADEMII

Naše akademie byla založena s hlubokým přesvědčením, že bezpečná jízda a důkladná příprava jsou klíčem k požitkům z motocyklového dobrodružství. Kurzy z programu Honda Motorcycle Safety Training jsou určeny pro motorkáře vlastnící jakoukoliv značku motocyklu. Vlastníci motocyklu značky Honda jsou ovšem cenově zvýhodněni. Nabídka kurzů se v současnosti skládá ze tří základních programů, navržených tak, aby vyhověly potřebám začínajících jezdců na silničních motocyklech a skútrech.

HMST ROAD

Základní kurz ROAD je určený pro všechny, kteří chtěji posunout své jezdecké dovednosti a stát se lepším a zároveň bezpečnějším jezdcem. Kurz je zaměřen na prohloubení základních jezdeckých dovedností, osvojení správných jezdeckých návyků a eliminaci případných chyb. Po absolvování kurzu zvládnete intenzivní brzdění, osvojíte si správnou pozici na motorce při průjezdu zatáčkou a naučíte se volit správnou stopu při průjezdu zatáčkou.

Kurz je určen pro všechny jezdce, kteří zvládají základní jezdecké úkony.

HMST Scooter

S rostoucí popularitou skútrů jako efektivního a praktického způsobu dopravy v městském prostředí jsme vyvinuli speciální program zaměřený na majitele těchto jednostopých vozidel. Kurz pokrývá specifika jízdy na skútru, včetně manévrování v hustém městském provozu a technik zvyšování bezpečnosti. Bez ohledu na to, zda jste novým majitelem skútru nebo zkušeným jezdcem hledajícím způsoby, jak zlepšit své dovednosti, tento kurz je určený přímo pro Vás.

HMST Basic

Tento kurz je určen zejména pro čerstvé absolventy autoškoly, začátečníky, nebo jezdce, kteří se k jízdě vrací po delší přestávce. V tomto kurzu trénujeme základní jezdecké úkony jako je ovládání plynu, brzd, spojky, řazení a průjezd zatáčkou. Je vhodný pro motorkáře kteří postrádají jistotu ve svých jezdeckých dovednostech.

Chcete se zlepšit?

bezpečná jízda a důkladná příprava jsou klíčem k požitkům z motocyklového dobrodružství

Termíny Honda Motorcycle Safety Training 2024

Časté otázky

Kdo se může zúčastnit kurzů Honda Motorcycle Safety Training?

Kurzů se mohou účastnit majitel jakékoliv značky motocyklu, nebo skútru. Vlastníci značky Honda jsou cenově zvýhodněni.

Můžu se zúčastnit kurzu i když jsem úplný začátečník?

Ano, pro vyloženě začínající jezdce jsme připravili kurz HMST BASIC.

Co je náplní kurzu?

Kurzy se skládají z teoretické a praktické části. V rámci praktické části absolvujete několik cvičení na výukové ploše (polygon), které jsou zaměřený na osvojení dovedností, které jsou náplní daného kurzu. Více informací najdete v popisu konkrétního kurzu.

Co potřebuji pro absolvování kurzu?

Kurz lze absolvovat pouze v kompletní motocyklové výbavě. Účastník musí mít vlastní motocyklovou helmu, boty, rukavice, bundu a kalhoty. Účastník musí být vlastníkem řidičského opravnění odpovídající kategorie.

Máte dotaz?

Loading...